Вiддiлення Нотарiальної палати України в Хмельницькій областi


 

Оплата спеціальних бланків нотаріальних документів

02.03.2018

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомляє про нові реквізити для оплати за спеціальні бланки нотаріальних документів:

П/р UA433204780000026001924434496 в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»

Код ЄДРПОУ 39787008

У платіжному документі (квитанції) просимо формувати графу «Призначення платежу» за відповідною структурою, а саме: "код суб’єкта надання послуги / код платної послуги (61), найменування суб’єкта надання послуги; назва послуги".

Зразок призначення платежу:

ХХ000000* / 61 ; ПН Іваненко Іван Іванович; за спец. бланки нот. документів
* код суб’єкта надання послуги – індивідуальний для кожного нотаріуса, де ХХ – букви регіону місцезнаходження нотаріуса кирилицею

Оплата, яка надходить з неправильно сформованим призначенням платежу уповільнює зарахування коштів, внаслідок чого своєчасне опрацювання замовлення на постачання бланків буде неможливим.

Замовлення бланків виконується одним з наступних способів: замовлення телефонним зв’язком (0 800-508-5840 800-508-584 FREE FREE), відправлення листа поштовим зв’язком або відправлення електронного повідомлення на електронну адресу (e mail) , тільки після здійснення перерахування передоплати за замовлені спеціальні бланки у повному розмірі, та отриманні підприємством коштів на вищевказаний поточний рахунок.

Додатково повідомляємо, що заявки на отримання спеціальних бланків документів інформаційної системи Міністерства юстиції України також слід надсилати на адресу державного підприємства „Національні інформаційні системи” чи його регіональних філій.

При цьому, звертаємо увагу, що задля Вашої зручності, всі примірні зразки Замовлень на постачання спеціальних бланків, а також відповідних Актів розміщено на офіційному веб-сайті підприємства у рубриці „Форми договорів”.

Додатково для державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів!

Замовлення зразка квитанції на оплату спеціальних бланків нотаріальних документів в електронному вигляді виконується шляхом відправлення електронного повідомлення на електронну адресу (e-mail): або  із зазначенням регіону та назви державної нотаріальної контори (архіву).

 

Інструкція з замовлення нотаріальних бланків через Єдиний реєстр нотаріусів